TARAŞLI GRAFİK & MATBAACILIK
HAKKIMIZDA

Müşterilerin grafik ve matbaacılık ürünleri ile ilgili her türlü talebini hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şeklide karşılamayı, ihtiyaç halinde müşterileri daha iyi ve kaliteli çözümlere yönlendirmeyi misyon edinmiş olan TARAŞLI GRAFİK MATBAACILIK, 1987 yılında kurulmuştur. 2009 – 2012 yılları arasında verilen kısa bir aradan sonra yeni adresinde müşterilerinin hizmetine başlamıştır.

Grafik ve matbaacılık ürünleri ile ilgili ürün ve hizmetleri müşterilerine sunma çabası ile teşkilatlanmamızı matbaacılığın birçok dalını kapsayacak şekilde tasarlayıp gerçekleştirdik. A’dan Z’ye hemen hemen tüm matbaa taleplerine cevap verebilen firmamız, üretim ve grafik konusunda her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Bundan sonra da tıpkı bundan önce olduğu gibi modern baskı teknolojierini takip edip uygulayarak, yeniliklere öncülük ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Müşterilerimizin sadece iş ortağı değil, aynı zamanda baskı ve matbaa konusunda danışmanı ve çözüm ortağı olma isteğindeyiz.

yükleniyor..